Hakkımızda

TeknoMc Bilişim, Apple, Adobe, Wacom vb. gibi teknoloji ürünlerinde satış ve satış sonrası destek anlamında kendisini kanıtlamış, teknoloji pazarı, bilişim ve IT tecrübesinde 19 yıllık bilgi ve birikimiyle, teknik servis ve satış konusunda uzmanlaşmış ekibiyle kurumsal ve bireysel hizmetler veren, müşterilerine toplu çözümler sunan bir teknoloji firmasıdır, profesyonel hizmetler en önem verdiğimiz alanların başında gelmektedir.

 

TeknoMc Bilişim'in amacı; teknoloji alt yapınızı ve uygulamalarınızı inceleyerek var olan sorunlara acil olarak çözümler üretmek, yeni teknolojilerle sizleri buluşturmak ve teknolojiyi daha verimli kullanabilmenizi sağlamaktır.

2013 yılı itibari ile TeknoMac, TeknoMc olarak marka tescilini yapmış global firmalar arasında yerini almıştır.

 

 

 

Vizyonumuz

 

Satış, danışmanlık ve teknik servis hizmetinde kaliteli, profesyonel hizmetler vermek, verdiğimiz tüm hizmetlerde maksimum verimliliği sağlamak, her an müşterilerimizin yanında olmak ve müşteri isteklerini daima ön planda tutmaktır.

 

 

 

Misyonumuz

 

Bilişim konusunda çözümlerimiz, satış, teknik servis hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak güven veren bir firma olmaktır.

TeknoMc Bilişim Teknolojileri Dış Tic. Ltd. Şti.

 

Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat 8 No:720

Okmeydanı / Şişli / İstanbul

E-posta: info@teknomac.com.tr

Hakkımızda

I

Ürünler

I

E-Bülten Aboneliği

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.

Satış ve destek verdiğimiz markalar

Telif Hakkı © 2020 TeknoMc Tüm hakları saklıdır.